Meghívó

Meghívó

Sziasztok!
.
Örömmel értesítünk benneteket, írást-olvasást kedvelő embereket, hogy egyesületünk mindenkit vár a tagjai között! Ha van egy jó novellád, kisregényed, amire szeretnél hozzáértő véleményeket kapni, esetlegesen segítséget, ha megakadtál az írással, vagy akár szívesen részt vennél a szerkesztőségünk tevékenységében, keress meg minket a honlapunkon, a Facebook oldalunkon vagy e-mailben!
Téged is várunk szeretettel a Trivium egyesületben!
.
Honlapunk: http://triviumegyesulet.wordpress.com
Facebook: https://www.facebook.com/triviumegyesulet/
E-mail: triviumegyesulet@gmail.com
.
Egyesületünk elsősorban egy összetartó, baráti társaság, akik szeretünk néha összejönni, bulizgatni, és persze írással, olvasással, irodalommal kapcsolatos beszélgetéseket folytatni, valamint a későbbiekben a lehetőségekhez mérten komolyabb irodalmi tevékenységet is folytatni.
A világot nem akarjuk megváltani… elsőre. Ez csak a második legfontosabb célunk.
Ha van kedved és időd, gyere el a közgyűlésünkre, ahol találkozhatsz velünk, megismerhetsz bennünket és a céljainkat!


Közgyűlésünk időpontja: 2017. május 6., szombat 15 óra.
Helyszín: Szlovák söröző és étterem,
Budapest V. ker. Bihari János u. 17. (Nyugati pályaudvartól 5 percre)


A részvételi szándékod jelezd a triviumegyesulet@gmail.com címen!
Addig is, amíg találkozunk, bátran böngészd a honlapunkat, olvasgass, véleményezz!
.